Werkbezoek Sagro d.d. 6 april 2012

//Werkbezoek Sagro d.d. 6 april 2012

Werkbezoek Sagro d.d. 6 april 2012

Op 6 april bracht de VVD-fractie een werkbezoek aan Sagro   Aannemingsmaatschappij Zeeland B.V. in Heinkenszand.

 

Door de directie werd een presentatie verzorgd over de opbouw van de organisatie en de ambities van het bedrijf, het huidige economische tij waarin de branche zich bevindt en de invloed hiervan op de werkgelegenheid in de regio.

 

Hierna werden enkele dichtbij gelegen projecten bezocht waarbij uitleg werd verkregen over de manier van werken. Bezichtigd werden o.a. de opslag van strooizout, reclycling activiteiten en een nieuwe uitbreiding, een drijvende kraan voor overslag.

 

Afsluitend werd van gedachten gewisseld over onderwerpen zoals certificering van de verschillende bedrijfsonderdelen en daarvoor noodzakelijke inspanningen.

 

Ook de soms veel tijd vergende procedures werden hierbij genoemd. In dit verband werd gewezen op het nieuwe Omgevingsplan waarbi,j binnen de gestelde kaders, de bevoegdheid sterker bij de gemeenten komen te liggen.

 

Door | 2012-04-12T22:00:17+00:00 12-04-2012|

About the Author: