Werkbezoek Halbe Zijlstra

//Werkbezoek Halbe Zijlstra

Werkbezoek Halbe Zijlstra

PICT2387

Maandag 8 april 2013 bracht Halbe Zijlstra, voorzitter van de VVD-2e Kamerfractie een werkbezoek aan Zeeland.

 

Aansluitend op een bedrijfsbezoek was er ook tijd ingeruimd voor
de uitwisseling van informatie en overleg. Achtereenvolgens werden in een gesprek met de VVD-Statenfractie en -Gedeputeerde en Zeeuwse VVD-wethouders actuele en voor Zeeland belangrijke zaken besproken.

 

’s-Avonds was er in Hotel Van der Valk in Goes een door de Kamercentrale Zeeland georganiseerd politiek café. Naast een toelichting van diverse zaken waar kabinet en VVD-2eKamerfractie zich sterk voor maken was er ook tijd ingeruimd voor vragen van de ca. 100 aanwezigen.

 

Met verve werd door Halbe Zijlstra het gekozen beleid uitgelegd.
Daarbij  benoemde hij onder meer de achtergronden  die aan de diverse maatregelen ten grondslag liggen.

 

 

 

DSC_0384aDSC_0383a
Door | 2017-03-02T14:40:21+00:00 10-04-2013|

About the Author: