Welkom bij het bestuur VVD Regio Zuid

/Welkom bij het bestuur VVD Regio Zuid
Welkom bij het bestuur VVD Regio Zuid 2012-04-02T09:08:14+00:00

Bestuur VVD Regio Zuid

 

Voorzitter Onno Hoes Maastricht onno.hoes@vvdregiozuid.nl
Vice-voorzitter B Monique List-de Roos Eindhoven monique.list@vvdregiozuid.nl
Vice-voorzitter L John Niessen Venray john.niessen@vvdregiozuid.nl
Vice-voorzitter Z Leon Mol ‘s-Heerenhoek leon.mol@vvdregiozuid.nl
Secretaris operationeel Henk Peterse ‘s-Hertogenbosch secretaris@vvdregiozuid.nl
Secretaris procedureel Dries van Bergeijk Veghel dries.van.bergeijk@vvdregiozuid.nl
Penningmeester Laurence Haack Burgh-Haamstede penningmeester@vvdregiozuid.nl
Communicatie en Campagnes Maurice Lambriex Maastricht maurice.lambriex@vvdregiozuid.nl
Opleiding en Talentdevelopment Raymond Kubben Breda raymond.kubben@vvdregiozuid.nl
Talentrecruitment Evert Kneepkens Kelpen-Oler evert.kneepkens@vvdregiozuid.nl

 

Contact met het bestuur VVD Regio Zuid

U kunt het bestuur bereiken via de e-mail: secretaris@vvdregiozuid.nl