fbpx

Visserij en aquacultuur

/Visserij en aquacultuur
Visserij en aquacultuur2017-11-22T15:56:36+00:00

De Zeeuwse visserij en aquacultuur sector heeft een belangrijk aandeel in de regionale economie en is mede bepalend voor het imago van Zeeland als culinaire provincie. Maar deze bedrijfstak verkeert ook in zwaar weer door een opgelegde transitie naar meer duurzaamheid, zoals de mosselzaadinvanginstallaties. De VVD vindt dat deze sector de tijd en ruimte moet krijgen om die transitie tot een goed eind te brengen. De provincie dient hier bestuurlijk ondersteunend te zijn. Daarvoor is een permanente lobby naar Den Haag en Brussel een absoluut vereiste. Om de krachten te bundelen moet optimaal gebruik worden gemaakt van de mogelijkheden die het landelijk Bestuurlijk Platform Visserij biedt.