Open Dag VVD-Statenfractie Zeeland 2016

//Open Dag VVD-Statenfractie Zeeland 2016

Open Dag VVD-Statenfractie Zeeland 2016

Wat een succesvolle en nuttige dag! Op 25 juni bezochten meer dan 40 VVD- en niet-VVD-leden de open dag op de Abdij in Middelburg. We kwamen tijd te kort om over onderwerpen zoals de kustbebouwing, wegen, onderwijs en werkgelegenheid te discussiëren. Een extra reden om elkaar vaker te treffen voor discussies.

Velen lieten de kans om een kijkje te nemen binnen de poorten van het Abdijcomplex niet aan zich voorbij gaan, met een rondleiding door Carla Schönknecht en Tobias van Gent.

Iedereen bedankt voor de aanwezigheid en inbreng! In het bijzonder Koos Schouwenaar en André Bosman. Zij leverden beiden een bijdrage aan het programma en André liet zelfs Veteranendag varen voor de Zeeuwse open dag.

Nicole Heerkens

Hier een foto-impressie>

Open Dag 2016.1

 

 

Door | 2017-03-02T14:39:34+00:00 04-08-2016|

About the Author: