fbpx

Nieuwe Commissaris van de Koningin

//Nieuwe Commissaris van de Koningin

Nieuwe Commissaris van de Koningin

Bij Koninklijk Besluit van 10 december 2012 is de heer Drs. J.M.M.M. (Han) Polman met ingang van 1 maart 2013 benoemd tot Commissaris van de Koningin in de provincie Zeeland, als opvolger van mevrouw Karla Peijs.

Het besluit is overeenkomstig de aanbeveling van  Provinciale Staten van 3 december j.l. en de

voordracht van de Minister van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties  van 7 december j.l.

De heer Polman is lid van D66 en nu nog burgemeester van Bergen op Zoom. Daarvoor was hij burgemeester van Noordwijkerhout en heeft hij verschillende functies bekleed bij het Ministerie van Binnenlandse Zaken. De heer Polman is gehuwd en heeft 4 kinderen.

De VVD-fractie is blij met de benoeming van de heer Polman en heeft alle vertrouwen in een goede samenwerking met hem, in het belang van Zeeland.

Door |2017-03-02T14:40:26+00:0028-12-2012|

About the Author: